Predpôrodný kurz v pohodlí domova

Kurz

28. septembra 2022 - 17:30 - 20:00

Kurzy Rastieme s deťmi

Milí budúci rodičia, pozývame Vás na Predpôrodný kurz, ktorý si užijete v pohodlí domova.

Pre tehotnú ženu a nastávajúceho otecka prináša príprava na nové obdobie života aj množstvo otázok. Ak chcete získať užitočné informácie v „kocke“ a ešte aj spoznať zopár párikov (možno nových kamarátov) prihláste sa aj Vy na náš Predpôrodný kurz.

Viac informácií o kurze a stretnutiach

„Balíček“ 10 stretnutí obnáša:

  • 3 skúsené lektorky
  • množstvo informácií v kocke – okrem bežných tém týkajúcich sa tehotenstva a prípravy na pôrod sú zahrnuté aj témy starostlivosť o dieťatko, dojčenie, nosenie detí a masáž bábätiek
  • podporné materiály na samoštúdium (v elektronickej podobe – texty aj videá)
  • na všetkých stretnutiach sú vítaní obaja partneri
  • priestor na otázky a diskusiu

Každý absolvent nášho kurzu má možnosť pridať sa do uzavretej podpornej skupiny na facebooku určenej pre absolventov našich kurzov, ktorej súčasťou sú aj naše lektorky.

Hodnota ONLINE kurzu za balíček je 110 € / 10 stretnutí, za jedno stretnutie mimo balíčka 15 €.

V prípade, že bude záujem a priestorové možnosti nám to dovolia, uskutočníme v rámci kurzu jeho tri praktické stretnutia na témy: Nosenie detí, Masáže bábätiek a Dojčenie II. aj naživo v Košiciach. Súbežne budú tieto stretnutia prebiehať aj online. Doplatok za stretnutie pre Balíčkové účastníčky (vrátane partnera) je 5 Eur za stretnutie. Za jedno prezenčné stretnutie mimo balíčka je 20 Eur (vrátane partnera).

(Ak vynecháte stretnutie, nahráme Vám ho, a pozriete si ho s oneskorením).

V prípade záujmu o DARČEKOVÝ POUKAZ na kurz pre blízkeho nás kontaktujte na kurzy@rastiemesdetmi.sk.

Miesto konania: celý kurz je online (3 vybrané praktické stretnutia s možnosťou zúčastniť sa ich aj prezenčne prebehnú v Košiciach)

Prihláste sa

už ostáva iba 4 voľných miest!
Rezervácie už nie sú možné.
Po prihlásení sa na udalosť Vám cca do hodiny príde potvrdzujúci mail. V prípade, že Vám mail nedorazil a nenašli ste ho ani v zložke Spam prosím kontaktujte nás.