Nosenie detí

Kurz

18. mája 2022 - 17:00 - 20:00

Košice
Šatkovanie – Rastieme s deťmi

Pridajte sa na stretnutie venované Noseniu detí.

Sprostredkujeme si poznanie o význame nosenia dieťatka na tele či už v šatke, nosiči, alebo v náručí.

  • Naučíme sa, ako šatku rýchlo a efektívne uviazať, ako dieťatko rýchlo a dobre do šatky vložiť, aj vyložiť.
  • Ako dieťatko v šatke dojčiť, ako ju podoťahovať.
  • A mnoho ďalších tipov a trikov, ktoré nám uľahčia fungovanie s novorodeným dieťatkom, aj s deťmi dlho dlho po tomto čase.
  • Povieme si, ako dieťatko do šatky obliecť v rôznych ročných obdobiach a dotkneme sa aj témy bezplienkovania v súvislosti s nosením.
  • Stretnutie vás podporí v dôvere vo váš úsudok a v schopnosti rozoznávať skutočné potreby Vás a Vášho dieťatka. Jeho cieľom nie je konštantné naviazanie dieťatka na tele, ale porozumenie významu potreby fyzickej blízkosti, pochopenie aktuálnych potrieb, ktoré dieťatko komunikuje a nachádzanie riešení situácií, ktoré sú pre vás aktuálnou realitou.

Viac informácií

Kurzom Vás bude sprevádzať lektorka Mgr. Zuzana Péliová.

„Venujem sa osobným psychologickým poradenstvám v témach súvisiacich s rodičovstvom, partnerstvom, sebahodnotou, v obdobiach súvisiacich so zmenou rolí, hodnôt, chápanie vlastných kompetencií, hraníc. Poradenstvám pre ženy v období tehotenstva, pôrodu, šestonedelia (téma vzniku a vytvárania vzťahovej väzby, potreba empatického a kontaktného rodičovstva). Odborné poradenstvá dojčenia a nosenia, prednášky k témam vrodených reflexov pri dojčení, k noseniu dieťaťa z psychologického hľadiska. Poskytujem psychologické poradenstvo pri prekonávaní kríz a tráum, témy osobného rozvoja, vyhorenia, straty vnútornej motivácie.

Pripravte si prosím na kurz cca 50 cm bábiku s mäkkými nôžkami a šatku na viazanie. Ak nemáte, oboje Vám zapožičiame na kurze.

Hodnota kurzu 20 Eur /osoba, párik

Prihláste sa

už ostáva iba 3 voľných miest!
Rezervácie už nie sú možné.
Po prihlásení sa na udalosť Vám cca do hodiny príde potvrdzujúci mail. V prípade, že Vám mail nedorazil a nenašli ste ho ani v zložke Spam prosím kontaktujte nás.